Znajdź nocleg bez pośredników

 

Spanie.pl
 
od 3 września w Noclegi.pl
 
ZOBACZ NOWĄ STRONĘ »

 

Lipczynek - noclegi

 

Wyniki 1-2

Ranking obiektów przygotowywany jest na podstawie ocen i opinii użytkowników serwisu. Zapraszamy do jego współtworzenia i dodawania opinii na naszych stronach oraz profilu na facebooku.

 


 
 1. POMOST + ŁÓDKA + SILNIK GRATIS: domki nad jeziorem BORY TUCHOLSKIE

  1. POMOST + ŁÓDKA + SILNIK GRATIS: domki nad jeziorem BORY TUCHOLSKIE

  Mieliśmy przyjemność gościć w Lipczynku pierwszy raz w 2011 roku. Wrażenia? Ciche, spokojne miejsce, cudowna przyroda, z dala od zgiełku miasta. Śliczne, zadbane, czyste, w pełni wyposażone domki z oświetlonym częściowo zadaszonym tarasem dają możliwość komfortowego wypoczynku. Wokół mnóstwo zieleni i unoszący się dookoła zapach lasu. Wspaniałe miejsce dla amatorów wędkarstwa. Na wyposażeniu każdego domku łódka z silnikiem elektrycznym oraz pomost umożliwiający całodobowe wędkarskie zasiadki nad jeziorem Lipczyno Wielkie. Jesienny pobyt urozmaicają codzienne wyprawy do lasu, których finałem są pełne kosze grzybów. Najważniejsza jednak jest cudowna atmosfera stworzona przez przemiłego gospodarza oraz możliwość nawiązania nowych przyjaźni - POZDRAWIAMY WSZYSTKICH ZNAJOMYCH Polecamy wszystkim pobyt w Lipczynku DO ZOBACZENIA – ANIA TOMEK I WAZYR z Wejherowa
      
  160-360 PLN
 2. Przystań Lipczynek

  2. Przystań Lipczynek

  Ośrodek Lipczynek to kompletna ruina z czasów głebokiego PRL'u, który wymaga totalnego remontu. Stan techniczny ośrodka jest tak żałosny, że przebywanie tam z małym dzieckiem jest ogromnym ryzykiem. Wyposażenie bardzo ciemnych i przygnębiających pokoi to kilka szafek i radio unitra. Zapach stęchlizny i grzyb. Balkony ledwo się trzymają. Zaplecze sportowo - rehabilitacyjne nie istnieje. Nie ma absolutnie żadnej sali kinowej. Na rozwalający się pomost można wejść, ale na własną odpowiedzialność jak zaznacza kierownictwo ośrodka. Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego bufetu - przez cztery dni jedliśmy dokładnie to samo. Zdrowa smaczna kuchnia jak napisane jest w ofercie to chyba pewna ironia. Relacja cena do jakości to jakiś żart. Trzeba jednak przyznać, że strona internetowa ośrodka jest tak przygotowana, że nie byliśmy jedyną rodziną, która dała się nabrać. Czujemy się oszukani i zażenowani ogromnym kłamstwem właścicieli. Odradzamy wszystkim pobyt w Lipczynku.
   
  27-50 PLN

Wyniki 1-2

 

 
 

Okolice

 
~13 km -  Noclegi Koczała(4)
~16 km -  Noclegi Lipnica(6)
~17 km -  Noclegi Świeszyno(8)
~45 km -  Noclegi Parchowo(13)
~46 km -  Noclegi Bąk(1)
~49 km -  Noclegi Legbąd(6)
~52 km -  Noclegi Krzynia(2)
~54 km -  Noclegi Ciemino(2)
~57 km -  Noclegi Podjazy(3)
~60 km -  Noclegi Gowidlino(17)
~61 km -  Noclegi Pruszcz(2)
 

Trwa ładowanie danych
Trwa wyszukiwanie