Znajdź nocleg bez pośredników

 

Spanie.pl

Artykuły 121-140 z 150

Open'er Festival 2016 w Gdyni

Open'er Festival 2016 w Gdyni

TEST

Największe muzyczne wydarzenie Pomorza startuje już 29 czerwca i potrwa do 2 lipca.

Starosta i Starościna

Skalne Miasto w Czechach

TEST

Z Czechami łączy nas wiele. Naszym południowym sąsiadom przypadła jednak w udziale atrakcja, której próżno szukać tutaj. Mowa o Skalnym Mieście.

Żuraw nad Motławą

Przewodnik po Trójmieście: Gdańsk

TEST

Malownicze położenie Gdańska oraz jego tysiącletnia historia sprawiają, że miasto należy do najchętniej odwiedzanych przez turystów ośrodków.

Lost Souls Alley w Krakowie

Realny horror - Lost Souls Alley w Krakowie

TEST

Koniecznie uwzględnij Lost Souls Alley w Krakowie w swoich planach, jeśli chcesz na moment przenieść się w świat horroru.

Trasa brzegiem rzeki Bečvy

Czeska przygoda na rowerze

TEST

Jeśli rower to twój najlepszy przyjaciel i towarzysz podróży, proponujemy ci sąsiedzką wizytę na dwóch kółkach po czeskiej stronie Olzy.

Energylandia

TOP 8 miejsc na wycieczkę z dziećmi

TEST

Wielkimi krokami zbliża się lato, a wraz z nim wyczekane wakacje. Wybraliśmy 8 wyjątkowych miejsc na wycieczki, by urozmaicić dzieciom wakacyjny czas.

Akrylowy tunel

Afrykarium we Wrocławiu

TEST

Rekiny, hipopotamy i inni mieszkańcy środowiska wodnego Czarnego Lądu czekają na odwiedzających we wrocławskim Afrykarium.

Enoturystyka... czyli co?

Enoturystyka... czyli co?

TEST

Branża turystyczna wciąż rozrasta się o nowe gałęzie. Ostatnio na popularności zyskuje enoturystyka. Co kryje się pod tym tajemniczym pojęciem?

Bułgaria jako tani kierunek wakacyjny

Bułgaria jako tani kierunek wakacyjny

TEST

Bułgaria to popularny wśród polskich turystów kierunek. Czynnikiem decydującym o wyborze Bułgarii są z pewnością niewygórowane ceny.

Gdynia

Blue Flag 2016. Najczystsze miejsca nad polskim morzem

TEST

21 polskich kąpielisk i 5 marin zostało wyróżnionych Błękitną Flagą 2016. To zaszczytne miano otrzymują jedynie najlepszej jakości obiekty.

Wizualizacja obiektu Termy Chochołowskie

Nowa atrakcja Podhala - Termy Chochołowskie

TEST

Nowa atrakcja czeka na wszystkich goszczących w okolicach Zakopanego. Już 1 czerwca otwarty zostanie największy ośrodek termalny na Podhalu.

Formy krasowe w Jaskini Punkevni

Potęga natury: Morawski Kras

TEST

Największy i najpiękniejszy obszar krasowy Europy Środkowej. Ponad 1600 jaskiń, cztery dostępne dla ruchu turystycznego. Morawski Kras zaprasza.

Nowości turystyczne na Słowacji

Nowości turystyczne na Słowacji

TEST

W ostatnich miesiącach na Słowacji zostało otwartych kilka kolejnych atrakcji i obiektów turystycznych. Co nowego oferuje Słowacja przyjezdnym?

Alternatywa dla Zakopanego - Białka i Bukowina Tatrzańska

Alternatywa dla Zakopanego – Białka i Bukowina Tatrzańska

TEST

Tatry to nie tylko Zakopane. Proponujemy dwie miejscowości, w których odpoczniesz od gwaru i tłumów, a jednocześnie nacieszysz się górskim klimatem.

Bryndzové halušky

Kulinarne podróże, czyli co zjeść na Słowacji

TEST

Będąc na Słowacji trudno przejść obojętnie obok tradycyjnych specjałów. W kuchni słowackiej każdy znajdzie swój ulubiony smak.

Polska Ibiza

Polska Ibiza

TEST

Dniem relaks na piaszczystej plaży i czyste morze, nocą zaś szalone imprezy – to idealny scenariusz na wakacyjny wypoczynek dla wielu młodych ludzi.

Czy w tym roku nad Bałtykiem zabraknie noclegów?

Czy w tym roku nad Bałtykiem zabraknie noclegów?

TEST

Polacy coraz chętniej decydują się na wypoczynek w kraju. Czy w tegoroczne wakacje może okazać się, że nad Bałtykiem zabraknie miejsc noclegowych?

Obalamy mity. Ceny pobytu na Słowacji.

Obalamy mity: Ceny pobytu na Słowacji.

TEST

Słowacja uchodzi za kraj wysokich cen. Udowodnimy, że pobyt u naszych południowych sąsiadów wcale nie musi wiązać się z utratą dużej gotówki.

Dni Otwartych Piwnic na św. Urbana

Dni Otwartych Piwnic na św. Urbana

TEST

W dniach 21-22 maja dla ruchu turystycznego zostaną udostępnione winne piwnice na Słowacji. To już dziesiąta edycja tego wydarzenia.

Krakowski Rynek nocą

Noc Muzeów w Krakowie 2016

TEST

W nocy z 13 na 14 maja odbędzie się trzynasta edycja krakowskiej Nocy Muzeów. Tegoroczne wydarzenie przebiegać będzie pod hasłem „Odkrywamy nieznane”.

Artykuły 121-140 z 150

Trwa ładowanie danych
Trwa wyszukiwanie